Házi szappan webshop,
       Házi készítésű szappanok
Illatos Szappan

Üdv, Vendég
Felhasználónév Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Recept összeállítása

Válasz: Recept összeállítása 6 éve, 10 hónapja #34

Szia Joli!
Nagyon drukkolok beszámolót majd kérek!
Üdv!

Válasz: Recept összeállítása 6 éve, 8 hónapja #54

Kedves Illatos szappan!
Szeretném elkészíteni első szappanom, de elakadtam, van egy kész recept ahhoz szeretnék még 5% shea vajat adni a trace állapotban, ezt csak simán hozzáadom vagy akkor több lúgot is kell beletennem?

Köszönöm a válaszod előre is!
Zenia

Válasz: Recept összeállítása 6 éve, 8 hónapja #55

Szia! Egyszerűen csak hozzáadod a plusz sheavajat, nem kell több lúg. ennek pont az a lényege, hogy egy kis plusz olaj jusson a szappanba, minden más változatlan. Üdv!

Válasz: Recept összeállítása 6 éve, 8 hónapja #56

Kedves Illatos Szappan!
Köszi a választ, közben rájöttem én is, készek is lettek a szappanok jázminos shea vajas szuper lett!:) Szeretnék sampon szappan készíteni és tojást is beletenni, szerinted hogyan csináljam, hogy ne legyen belőle rántotta?:) Azt gondoltam, a végén teszek ricinusolajba mézet és tojást. Üdvözletem

Válasz: Recept összeállítása 6 éve, 8 hónapja #59

Szia! Sajnos ez passz.... én úgy tennék, hogy használat előtt dúsítanám... valaki másnak ötlet???

Válasz: Recept összeállítása 6 éve, 4 hónapja #129

Jól lerohanlak a sok kérdéssel, elnézést érte.

Anyukámnak van egy csomó pulykazsír, de a kalkulátorban nem találtam meg. Mihez hasonlíthat vajon a tulajdonságai alapján?
Mosószappanba szeretném esetleg felhasználni disznózsír mellé. Tiszta disznózsír mosószappant készítettem már 10% lúgfelesleggel, az szuper lett. És érdekes, hogy a lúgkalkulátor szerint a tisztítóhatása a 100% disznózsír-szappannak csak 1-es, mert szuperül működik koszos zoknikon és egyéb foltokon is.
Az oldal megjelenítéséhez szükséges idő: 0.07 másodperc
Joomla SEO powered by JoomSEF